Modelowanie sylwetki

KAPSUŁA PODCIŚNIENIOWA VACU

urządzenie łączy wysiłek fizyczny na bieżni oraz podciśnienie wytwarzane w kapsule. wszystkie czynniki pracując jednocześnie pozwalają na skuteczniejsze usuwanie tkanki tłuszczowej niż w klasycznym treningu. Podciśnienie powoduje poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie zbędnych produktów przemiany materii oraz nadmiaru wody. Efektem jest gładka i jędrna skóra, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja tkanki tłuszczowej.

TRENING W BAŃCE TERMOGENICZNEJ

Termogeniczny trening odbywa się w kontrolowanej temperaturze, która maksymalizuje przemianę materii. Jest to 30-minutowy trening ciała, który odpowiada 1,5 godziny na siłowni. Wykorzystuje opaski oporowe oraz specyficzne ruchy ciała. Zaangażowani klienci widzą wyniki w ciągu dwóch tygodni

ROLLMASAŻ

jest to sposób na gładką i jędrną skórę bez wysiłku. Rollmasaż opiera się na drenażu limfatycznym za pomocą drewnianych tralek na obrotowym bębnie. Znacznie redukuje cellulit i spala tkankę tłuszczową. Efekt pracy urządzenia spotęgowany jest podczerwienią. Można stymulować wybrane partie ciała podczas masażu przyjmując odpowiednią pozycję treningową.

KAPSUŁA OZONOWA – detoks i podkręcenie metabolizmu

W kapsule po prostu usiądziesz i się zrelaksujesz, ponieważ ozon poprawi twoje krążenie krwi, zwiększy metabolizm przez 72 godziny i pozostawi skórę z naturalnym blaskiem. Oczyszczając ciało w końcu poczujesz się naładowana energią. Pozytywnie wpłynie na ściany żył i zadziała przeciwzakrzepowo.

MASAŻ PRÓŻNIOWY

masaż głowicą, która zasysa tkankę i dodatkowo ją roluje, jest masażem wyszczuplająco – ujędrniającym, powoduje silne ukrwienie tkanki i odżywienie. Usuwa skutecznie cellulit.

BODY WRAPPING (UDA, POŚLADKI, BRZUCH)

rozgrzewający zabieg na bazie maski intensywnie ujędrniającej.

ZAJĘCIA GRUPOWE FITNESS

  • trening obwodowy
  • trening na trampolinach
  • zumba
  • TBC